Вас вітає Єрківецьке НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ЗДО" с. Єрківці, вул. Молодіжна 1в Переяслав-Хмельницького району Київської області тел: (04567) 2-51-21
  
Середа, 29.05.2024, 13:45
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Меню сайту
Хто бажає малювати
Форма входу
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Непогано
3. Добре
4. Погано
Всього відповідей: 59
Відправити SMS
Пошук
Друзі сайту


Афоризми
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
 
 
 
 
вивчення іноземних мов

http://www.english.ru/ - сайт „Інтернет-ресурси з вивчення англійської мови”. Тут можна знайти інформацію про різноманітні курси та освіту за кордоном, навчальні програми та тесті, огляди ресурсів за цією тематикою, тощо...

http://www.englishclub.narod.ru/ - Английский клуб. Це навчаюча база даних по вивченню англійської мови. Словники, граматика, навчальні вправи (топіки), ідіоми, скоромовки, пісні, розділ „Чтиво” з книгами для читання. Для кожного етапу навчання, а їх декілька – початковий і т. д. - можна знайти розділ „Плани уроків”.


Математика

http://www.zaba.ru Математичні олімпіади
http://lineyka.inf.ua – математичний портал для вчителів та учнів. Методичні рекомендації, розробки уроків, електронні посібники, завдання олімпіад, підготовка до ЗНО з математики.


Інформатика

http://www.s11mariupol.narod.ru/index.html - Сайт учителя інформатикиСтепанова С.В. Багато цікавих розробок уроків, а головне - нормативних документів

http://informaticon.narod.ru/pages/vchitel_3.html - Для полегшення важкої праці учителя інформатики  КОМПЛЕКСИ ІНТЕРАКТИВНИХ УРОКІВ_ПРЕЗЕНТАЦІЙ, ПЛАНИ-КОНСПЕКТИ УРОКІВ ІНФОРМАТИКИ та багато інших матеріалів, які Ви можете знайти на цьому сайті.


Фізика

http://olymp.vinnica.ua/ Фізичні олімпіади


Трудове навчання

http://trudove.org.ua  Все по трудовому навчанню

http://www.pechwork.ru Сайт "Озорные лоскутки" має на меті ознайомити з техніками: печворк, квілт, вишивка стрічками, виготовлення біжутерії. Зразки робіт, опис прийомів та технік, майстер-класи допоможуть опанувати ці цікаві техніки та знайти багато цікавих речей. 

http://airat-technologies.narod.ru  Сайт для початківців-радіолюбителів. Містить принципові схеми, книги, програми, посилання та іншу корисну інформацію.

http://jur.kruzzz.com Архів журналів різного спрямування та на різний смак. Є велика кількість старих, раритетних, журналів, які важко знайти та завантажити деінде. А тут все сортоване, так би мовити, розкладене по поличках. Формат журналів в форматах PDF, djvu.

http://www.apibd.ru/  Цікавий та корисний сайт для тих, хто цікавиться шиттям, в'язанням та виготовленням різноманітних поробок з деревини та фанери. В основі сайту матеріали з різних книг для рукоділля та майстрування. Корисний як дівчаткам, так і хлопчикам. Схеми, ілюстрації, опис роботи - все це Ви можете знайти на сайті "Домашняя мастерская" 

http://www.hobby.ucoz.es  Цікавий, яскравий та пізнавальний сайт "Все о рукоделии". Він присвячений різноманітним видам рукоділля. Послідовність виконання робіт в різних техніках з описом дозволить самому навчитися виконувати цікаві роботи. На сайті ВИ знайдете інформацію про ізонитку, макраме, в'язання, айріс фолдинг, плетіння. Сайт відносно новий. Додаються нові матеріали. Перейти до сайту"Все о рукоделии".

http://technologys.info  Сайт для трудового навчання російською мовою в Литві "Технологии". Чудовий девіз "Всегда рядом всегда онлайн"
Там з російськомовними підручниками проблема (у нас проблема навіть україномовні підручники!!!) тому використовуються інформаційно-комунікаційні технології. Сайт, по суті, електронний підручник. Але він містить багато зображень. Ось основні розділи сайту: - Дерево и древесина - Обработка древесины - Металл - Электротехника Також є чудові галереї з декоративно-ужиткового мистецтва, технологій тощо

http://shtrih-33.ucoz.ru Чудовий сайт присвячений вишиванню та творчості школа творчості "ШТРИХ". Ось коротке меню сайту яке нас цікавить: - Вэб-уроки - Галерея - Программы - Методичка - Библиотека Отже корисна інформація там є. В тому числі цікаві програми для вишивання, в'язання та іншої творчості.

http://rivne-trudove.ucoz.ru/ Сайт учителів трудового навчання м. Рівного. Сайт нещодавно створений але вже є цікаві та корисні матеріали. На сайті ВИ знайдете: -Методична скарбниця - Офіційна інформація - Фотоальбоми - Гостьова книга - Зворотній зв'язок - Каталог сайтів

http://energy-efficient-technology.blogspot.com/ Блог присвячений енергоефективним технологіям. Доступно та зрозуміло з зображеннями, схемами.
Ось деякі матеріали. Нанотехнології в будівництві - це фантастика! Біопаливо. П'ять технологій які можуть змінити світ. Інші новини читаємо безпосередньо у блозі. Мова російська.

http://www.mirsamodelok.ru Сайт "Мир самоделок" містить багато корисної інформації з виготовлення різноманітних поробок. Для нас цікавими будуть рубрики: - електроніка - сувеніри - зі сміття (из мусора) - оч. умелые ручки. Цікаві ідеї, майстер-класи, поробки - це можна використати на уроках та гуртковій роботі.

http://domaschnie-remesla.narod.ru/ В 5 класі програмою передбачено виготовлення виробів з фанери шляхом випилювання лобзиком. Сайт "Домашние ремёсла" може допомогти у виборі об'єкту трудової діяльності учнів для 5 класу. На сайті є фотографії робіт різної складності, креслення та схеми різноманітних виробів. 

http://ua.textreferat.com/ Велика база українських рефератів. Втому числі є велика кількість технічного, сільськогосподарського, радіотехнічного, технологічного та педагогічного напрямків. Усі реферати можна читати on-line або завантажити в форматі html (для перегляду необхідний Internet браузер Opera, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome або інші). Реферати як правило не мають ілюстративного матеріалу, тому займають дуже мало місця та швидко завантажуються. Основною цінністю рефератів вважаю саме текстову інформацію.

http://interesting.in.ua Цікава сторінка-блог від Вови. Основна тематика - це різноманітні цікаві речі: "Як виготовляють олівці?", "Як виготовляють штучні алмази?" та багато іншої цікавої інформації на УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ. 

http://lubimoe-delo.ru/ Сайт "Любимое дело" з матеріалами для декоративно-ужиткового мистецтва російською мовою. Є уроки та поради початківцям, схеми для в'язання та вишивання, випилювання лобзиком, роботою з глиною тощо. Цікавий та змістовний форум дасть відповідь на багато запитань. 

http://radiokot.ru/ Цікавий та трохи жартівливий сайт з цілком серйозним наповненням. Сайт пропонує наступні розділи: Главная,Схемы, Лаборатория, Статьи, Обучалка, Ссылки, Справочник, КотАрт, О проекте, Форум. Далі самостійно відвідуємо сайт.

http://shema.org.ua/ Сайт "Радиотехник". Сайт з принциповими електричними схемами, софтом, літературою, документацією та іншими цікавими матеріалами для радіолюбителя.

http://tehnologiya.ucoz.ru/ Російський сайт. Є матеріали для трудового навчання (технологии). Методичні розробки в розділі "Методический кабинет".
Знайомимося як в сусідів.

http://ped.sumy.ua/ Сайт УКРАЇНСЬКА ПЕДАГОГІКА. Містить корисні матеріали з наступних предметів:інформатика, креслення, математика, Трудове навчання ,Фізика.

http://www.lobzik4you.ru Знахідка!!!! Сайт з великою колекцією виробів з фанери та креслень для випилювання лобзиком. Полички, вази, рамки, шкатулки та багато інших РОЗДІЛІВ для випилювання лобзиком. Сайт недавно поновився.

http://storinka-m.kiev.ua Мистецька сторінка - це знахідка. Тут можна ознайомитися з виробами декоративного мистецтва сучасності та минулого. Кераміка, дерево, вишивка, витинанки, плетіння, писанки тощо. 

http://www.mon.gov.ua Міністерство освіти та науки 

http://ped-inform.org.ua/ Корисний сайт для усіх учителів тим, що тут зібрані закони та нормативні документи освітнього напрямку. Є непогана підбірка інструкцій з безпеки життєдіяльності в навчальних майстернях. 

http://rushnychok.org.ua Тематичний сайт з матеріалами про український рушник. На сайті є узори та схеми для вишивання. 

http://vyshyvanka.ucoz.ru/ Учителям обслуговуючої праці. Сайт з матеріалами для вишивання. На сайті ВИ знайдете схеми, літературу та журнали, форум, цікаві статті. 

http://terpug.at.ua/ Сайт ПОПУЛЯРНА ТЕХНОЛОГІЯ ознайомить ВАС з цікавими відеоматеріалами, літературою. Основні пункти меню: Как это работает
Как это изготовить Каталог сайтов

http://svarkainfo.ru Обладнання для зварювальних робіт. Зварювальні технології. Віртуальна бібліотека про зварювання. Різноманітна інформація...
Цікавий тематичний російськомовний сайт присвячений зварювальним технологіям.

http://www.lobzik.pri.ee Чудовий та відомий естонський сайт з матеріалами для творчості. Сайт містить велику кількість матеріалів для випилювання лобзиком, виготовлення виробів з металу та деревини.

http://trudovik.ucoz.ua Сайт учителя трудового навчання.
Матеріали переважно російською мовою.
Переважають матеріали з сільського господарства. Є також цікава література та матеріали. На сайті є розробки уроків, фотоальбоми та багато іншої цікавої інформації. Рекомендую!

http://teacheryik.mylivepage.com Сайт з матеріалами переважно для учителів трудового навчання. Зібрані матеріали з художньої обробки деревини та фанери.

http://oleg-bios.mylivepage.ru/ Чудові практичні матеріали для учителя трудового навчання. Розроблена система сайтів з різною тематикою. Посилання шукайте на сторінках.

http://eco-live.com.ua/Єдиний сайт на екологічну тематику на українській мові. Містить теоретичні матеріали з різних розділів екології, фотогалерею, словник термінів та інше. Сайт організований як комюніті і користувачі самі можуть додавати матеріали. Оновлення щоденне.

Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Не поспішай
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Теги
Корисні посилання
Block title
Національна дитяча гаряча лінія
Block title
Національна гаряча лінія
Єрківці НВО © 2024 тел./факс: (04567) 2-51-2129.05.2024 Конструктор сайтів - uCoz